Bosna-Hersek’te düzenlenen ve çok sayıda uyuşturucuyla birlikte yasa dışı silahın ele geçirildiği seks partisinde yakalanan FIFA kokartlı hakem Slavko Vincic‘in polise verdiği ifadede, “Oraya fuhuş partisi için değil, iş yemeği için gitmiştim” dediği bildirildi.

Bosna-Hersek’in Sırp kantonunda yer alan Bijeljina şehrindeki özel bir daireye, yapılan teknik takip üzerine baskın yapıldı. Polis baskın sırasında FIFA kokartlı hakem Slavko Vincic ile birlikte toplam 26 erkek, 9 hayat kadını, evin içerisinde gizlenmiş birçok yasa dışı silah ve yüksek gramajda kokain ele geçirdi.

Slavko Vincic’in polise verdiği ifade şaşkınlık yarattı. Hakem Vincic’in gözaltında verdiği ifadesi şu şekilde:

“Polis, bizi şahitler huzurunda tutukladı. Ben oraya gittiğimde, neler olduğunu bilmiyordum. Cuma gecesi o eve gittim. Bir kabus gibiydi. Çok zor zamanlar geçirdim. Uyumak istiyorum.

Biraz huzur ve mahremiyet istiyorum.O eve gitmem ve yaşananlar, çok garipti. Ben orada hiçbir şey yapmadım. Seks partisi yoktu. Ben silahları da polis baskın yaptıktan sonra gördüm. Oraya bir iş yemeği için gitmiştim. İş konuşuyorduk. Saat akşam 8 gibiydi. Bir anda polisler içeri girdi. Film gibiydi.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here